/ کاغذ دیواری

کاغذ دیواری


استفاده از کاغذ دیواری یک راه ساده برای تغییر در ظاهر دیوارهاست و در لوکیشن های مختلفی می توان از این دیوارپوش های زیبا استفاده کرد. با استفاده از یک کاغذ دیواری جذاب می توان نمای اتاق خواب ، اتاق کودک ، پذیرایی و آشپزخانه یا دیوار پشت تلویزیون را به کلی تغییر داد. اما کاغذ های دیواری انواع مختلفی دارند و در طرح ها و سایز های متفاوتی موجود هستند . انتخاب طرح و سایز در قیمت کاغذ دیواری تاثیرگذار است و میتواند این گزینه را کم یا زیاد کند. کاغذ های دیواری انواع زیادی دارند که در میان آنها می توان به کاغذ دیواری قابل شست و شو ، کاغذ دیواری سه بعدی ، کاغذ دیواری ساده و لوکس اشاره کرد.یک نوع خاص به نام کاغذ دیواری قابل جدا شدن هم وجود دارد که میتوانید چندبار از آن استفاده کنید. معمولا چندین آلبوم کاغذ دیواری در فروشگاهها یافت میشود که با ورق زدن آنها میتوانید از تمام طرح های موجود یک برند مطلع شوید.

نصب کاغذ دیواری یا پوستر دیواری پیش‌نیازهایی دارد که زیرسازی و آماده کردن دیوار جزء همین پیش‌نیازها هستند. میزان استفاده از چسب و نوع بازکردن رول کاغذدیواری روی دیوار از مواردی هستند که برای اجرای درست آن باید از متخصصان این حوزه کمک بگیرید. نصب کاغذ دیواری به دقت و صرف زمان نسبتا زیادی نیاز دارد و یک کاغذ دیواری کار باید بتواند این دیوارپوش ظریف را به زیبایی روی دیوارهای منزل شما بنشاند. با استفاده از سرویس ورکاپ می‌توانید درباره کاغذ دیواری از ما مشاوره‌ی تلفنی بگیرید و ظاهر دیوارهایتان را با استفاده از هنر متخصصان کارآزموده کاغذ دیواری کنید.

* حداقل هزینه پرداختی شما در سرویس کاغذ دیواری توافقی خواهد بود.

الف) جنس کاغذ دیواری و وضعیت سطح زیر کار، عواملی هستند که روی دستمزد اجرای کاغذ دیواری تاثیر خواهند گذاشت.

ب) قیمت نصب کاغذ دیواری بر اساس تعداد رول‌های به کار رفته محاسبه می‌شود.

پ) در صورت نیاز به زیرسازی، هزینه‌ی اجرای زیرسازی به صورت جداگانه دریافت می‌شود. بسته به میزان و وسعت خرابی، هزینه زیر سازی متفاوت بوده و با بازدید متخصص مشخص می‌شود.

ت) چنانچه دیوار مدنظر قبلا کاغذ دیواری شده بوده و نیاز به کندن کاغذ سری قبل باشد، برای کندن و زیرسازی هر مترمربع از کاغذدیواری قدیمی هزینه ای توافقی دریافت می‌شود.

 

  • نصب هر رول کاغذ دیواری: توافقی
  • کندن و زیرسازی هر متر مربع دیوار (در صورت نیاز): توافقی
  • هزینه کارهای کوچک به صورت توافقی محاسبه می‌شود

سفارش کاغذ دیواری


شما سفارش کاغذ دیواری را انتخاب کرده‌اید. لطفاً اطلاعات زیر را با دقت تکمیل کنید. این اطلاعات کمک می‌کند که متخصصان ما برآورد دقیق‌تری از پروژه و هزینه‌های آن داشته باشند.

مرحله اول : انتخاب نوع پوشش مورد نظر (ضروری)

مرحله دوم : انتخاب فضای مورد نظر (ضروری)

مرحله سوم : انتخاب متراژ حدودی سطح مورد نظر (ضروری)

مرحله چهارم : انتخاب جنس سطوح زیرکار (ضروری)

مرحله پنجم : انتخاب خدمت مورد نظر خود (ضروری)