/ فضای سبز

فضای سبز


طراحی فضای سبز، در واقع چیدن المان های مختلف در جایگاه مناسب می باشد.عدم دسترسی به فضاهای دنج و آرام که همگی ناشی از توسعه بی‌رویه شهری بوده است، موجب تمایل شهروندان برای ساخت روف گاردن (Roof Garden) ) و ایجاد فضایی زیبا و پر از آرامش کرده است.

از جمله خدمات محوطه سازی، جدول بندی و مشخص کردن فضای راه و خدمات مربوط به بام سبز، ساخت آلاچیق و سایه بان، تراس سبز، دیوار سبز، فلاورباکس، آبنما، چمن مصنوعی و سنگ فرش مناسب فضا، درصورت لزوم نورپردازی و... می باشد.

در حال حاضر تراریوم یا باغ شیشه ای یکی از ساده ترین و در عین حال زیباترین روش های نگهداری از گیاهان در محیط منزل و سرکار است. به ویژه برای افرادی که وقت و حوصله پرورش گل آپارتمانی ندارند جایگزین مناسبی است. این باغ شیشه ای در فضای داخل اتاق، آشپزخانه، روی میز اتاق نشیمن و … به آسانی قابل استفاده است.

باید این نکته را مد نظر قرار داد که از مواد و مصالح استاندارد و سبک مخصوص روف گاردن (مانند سیمان–آجر-سنگ و...)، ایزوله لاسیون روف گاردن، ایجاد زهکش و فیلتر و لایه­ بندی سطح زیرین، خاک مناسب مخصوص روف گاردن، طراحی و کاشت گیاهان مخصوص روف گاردن استفاده شود.

هزينه طراحی فضای سبز:

  • هزينه طراحي و ساخت ديوار سبز با توجه به متراژ و نوع گياه انتخابي متفاوت مي باشد، اما حداقل هزينه براي گياه طبيعي بسته اي 15 هزار تومان مي باشد.
  • هزينه سنگفرش نيز با توجه به متراژ مورد نظر و نوع سنگ انتخابي (سنگ لاشه اي، سنگ قلوه اي، سنگ سيماني) متفاوت مي باشد، اما هزينه اجرت سنگفرش محوطه متري 15 الی25 هزار تومان مي باشد.
  • هزينه طراحي آلاچيق با توجه به متراژ مورد نظر و نوع آلاچيق (چوبي يا فلزي) متفاوت مي باشد.
  • هزينه چمن مصنوعي متري 40 الي 120 هزار تومان مي باشد.
  • هزينه نهايي پس از بازديد كار مشخص مي شود.

سفارش فضای سبز


شما سفارش فضای سبز را انتخاب کرده‌اید. لطفاً اطلاعات زیر را با دقت تکمیل کنید. این اطلاعات کمک می‌کند که متخصصان ما برآورد دقیق‌تری از پروژه و هزینه‌های آن داشته باشند.

مرحله اول : نیاز خود را تعیین کنید (ضروری)

مرحله دوم : متراژ باغ یا فضای سبز (ضروری)

مرحله سوم : تعداد متخصص

تعداد متخصص