/ کارواش سبز

کارواش سبز


کارواش سبز، نسل جدیدی از کارواش است که شباهت زیادی به کارواش سنتی دارد و با استفاده از دستگاه واترجت انجام می‌شود. اما وجه تمایز کارواش سبز نسبت به کارواش سنتی در استفاده‌ی کمتر از آب در آن است. در کارواش سبز سعی می‌شود با استفاده از کمترین میزان آب، خودرو به صورت کامل شسته شود. فشار آبی که از دستگاه واترجت خارج می‌شود، می‌تواند تمام آلودگی‌های بدنه‌ی خودرو را در زمانی کوتاه پاک کند.

سرویس کارواش سبز به صورت سرویس در محل مشتری ارائه می‌شود و متخصصان کارواش سبز ورکاپ برای شستشوی ماشین پیش شما می‌آیند. نیازی نیست برای انجام یک کارواش ساده شال و کلاه کنید و در خانه هم می‌توانید سفارش کارواش سبز بدهید. توجه داشته باشید که این نوع از کارواش به دلیل استفاده از آب در پارکینگ قابل اجرا نیست و حتما باید ماشین‌تان را کنار خیابان پارک کرده باشید.

از مزایای کارواش سبز این است که نیاز به بیرون آوردن ماشین در ترافیک شهری را حذف می‌کند و حتی دیگر نیاز نیست در صف کارواش منتظر بمانید. قیمت‌های در نظر گرفته شده برای کارواش سبز واقعا منصفانه هستند و نیاز به پرداخت اجباری انعام هم در آن وجود ندارد. از طرفی دیگر، منابع آب در سطح ملی و جهانی در وضعیت بحرانی قرار دارند و استفاده از کارواش سبز می‌تواند یک حرکت موثر در راستای حفظ این منابع باشد.

الف) هزینه‌ کارواش سبز برای تمام خودروهای سواری (سدان و هاچ بک) اعم از ایرانی و خارجی یکسان است.

ب) هزینه کارواش سبز برای تمام خودروهای شاسی بلند، نیمه شاسی و کراس اور یکسان است.

پ) مواردی که خارج از سرویس روتین کاروش سبز ورکاپ هستند و هزینه‌ی انجام آنها به صورت جداگانه دریافت می‌شود:

  • موتورشویی
  • زیرشویی
  • پولیش و واکس بدنه
  • رفع چسب و مواد زاید به جا مانده روی شیشه‌ها

ت) قیمت‌ها بر اساس نرخنامه‌ی سال ۱۳۹۷ محاسبه شده‌اند.

 

  • شستشوی کامل خودروی سواری (سدان و هاچ بک): ۳۰ هزار تومان
  • شستشوی کامل خودروی شاسی بلند: ۴۰ هزار تومان
  • هزینه‌ی خدمات اضافه به صورت توافقی محاسبه می‌شود

سفارش کارواش سبز


شما سفارش کارواش سبز را انتخاب کرده‌اید. لطفاً اطلاعات زیر را با دقت تکمیل کنید. این اطلاعات کمک می‌کند که متخصصان ما برآورد دقیق‌تری از پروژه و هزینه‌های آن داشته باشند.

مرحله اول : انتخاب نوع خدمت مورد نیاز (ضروری)

مرحله دوم : خدمت مورد نیاز (ضروری)

مرحله سوم : توضیحات