/ کفپوش و لمینت

کفپوش و لمینت


یکی از راه‌های ایجاد تغییر در کف ساختمان، استفاده از کفپوش است. با وجود اینکه انواع پارکت و لمینت هم از انواع کفپوش محسوب می‌شوند، اما نوع خاصی از پوشش کف وجود دارد که به «کفپوش» معروف است. انواع کفپوش با نام‌های پی وی سی (PVC)، اپوکسی و سه بعدی در بازار موجود هستند که معمولا یه اسم کفپوش پلاستیکی شناخته می‌شوند. مهم‌ترین مزیت کفپوش‌های پلاستیکی، ضد آب بودن و قابلیت شستشوی آنها است؛ به همین دلیل انتخاب مناسبی برای محیط‌های در معرض رطوبت از قبیل آشپزخانه و حمام محسوب می‌شوند. این کفپوش‌ها در دو نوع ساده و آج‌دار فروخته می‌شوند که نوع آج‌دار آن برای مناطقی مثل روبروی در حمام مناسب است.

کفپوش پلاستیکی به دو شکل تایلی و رولی فروخته می‌شود. در نصب کفپوش رولی ابتدا سطح زیر کار تراز می‌شود و سپس کفپوش را مشابه پهن کردن فرش یا موکت روی زمین پهن می‌کنند. در نصب کفپوش‌های تایلی هم تکه‌ها یا همان تایل‌ها را مشابه کاشی و سرامیک در کنار یکدیگر قرار می‌دهند. برای چسباندن انواع کفپوش به کف اتاق از یک چسب خاص استفاده می‌شود. نصاب کفپوش تمام سطح کف اتاق را به این چسب آغشته می‌کند و پس از پهن کردن متریال، اقدام به رفع حباب‌ها می‌کند.

مشابه پارکت و لمینت، در نصب کفپوش هم از قرنیز استفاده می‌شود. قرنیزها در کناره‌های دیوار نصب می‌شوند و کاری می‌کنند تا مرز بین دیوار و کفپوش از معرض دید خارج شود. قرنیز هم می‌تواند از نوع پی وی سی یا ام دی اف (MDF) باشد که هر یک از آنها دارای مشخصات خاص خود هستند. با استفاده از ورکاپ می‌توانید بهترین متخصصان این کار را به راحتی پیدا و انواع این کفپوش‌ها را در منزل‌تان نصب کنید.

الف) قیمت نصب کفپوش بر اساس مترمربع محاسبه می‌شود. بنابراین درصورتی که متراژ اتاق را می‌دانید، می‌توانید از قیمت نهایی اطلاع پیدا کنید.

ب) قیمت کفپوش‌های پلاستیکی با توجه به برند، ضخامت و طرح تعیین می‌شود. 

پ) هزینه‌ نصب قرنیز یا ابزار کاملا جدای از قیمت متریال است و خرید آن بر عهده‌ی مشتری است.

ت) هزینه نصب قرنیز در متراژ کمتر از ۱۰۰ متر، معادل با هزینه نصب در متراژ ۱۰۰ متر محاسبه می‌شود.

ث) هزینه نصب کفپوش در مساحت کمتر از ۵۰ مترمربع، معادل با هزینه نصب در مساحت ۵۰ مترمربع محاسبه می‌شود.

ج) هزینه‌ چسب مورد نیاز برای نصب هم در قیمت‌ها لحاظ شده‌است؛ یعنی نیازی نیست چسب را خودتان تهیه کنید و این کار بر عهده‌ی متخصص است.

چ) قیمت دقیق نهایی اجرای کار پس از بازدید متخصص و بررسی مواردی مثل وضعیت سطح زیر کار، نوع چسب استفاده شده و نوع زیرسازی مورد نیاز تعیین می شود.

ح) کرایه حمل متریال از فروشگاه تا محل نصب بر عهده‌ی مشتری است.

خ) حداقل سفارش کفپوش باید ۱۵۰ هزار تومان باشد.

  • نصب هر مترمربع لمینت با فوم ساده: توافقی
  • نصب هر مترمربع لمینت با فوم سایلنت: توافقی
  • نصب هر مترمربع پارکت چوبی: توافقی
  • نصب هر متر قرنیز: توافقی
  • زیرسازی، تعمیرات و کارهای خرد: توافقی
  • نصب هر متر مربع کفپوش: توافقی
  • نصب هر متر قرنیز: توافقی
  • زیرسازی، تعمیرات و کارهای خرد: توافقی

سفارش کفپوش و لمینت


شما سفارش کفپوش و لمینت را انتخاب کرده‌اید. لطفاً اطلاعات زیر را با دقت تکمیل کنید. این اطلاعات کمک می‌کند که متخصصان ما برآورد دقیق‌تری از پروژه و هزینه‌های آن داشته باشند.

مرحله اول : انتخاب فضای مورد نظر (ضروری)

مرحله دوم : تعیین متراژ حدودی کار (ضروری)

مرحله سوم : تعیین جنس سطوح زیر کار (ضروری)

مرحله چهارم : انتخاب خدمت مورد نظر خود (ضروری)