/ دکورهای چوبی

دکورهای چوبی


چوب جذاب ترین متریالی است که در دکوراسیون داخلی و طراحی از آن استفاده کرد. دمیدن روح طبیعت در فضا ، گرم کردن محیط و حس نشاط از کمترین ویژگی هی پرشمار چوب است. از آن می توان به انواع اقسام مختلف در فضا استفاده کرد ، از کف گرفته تا دیوار پوش ، طراحی دکوری زیبا روی دیوار ، مبلمان زیبا و هرچه که بتوان با چوب ساخت.

·         امروزه به وفور از پنل های چوبی در دکوراسیون داخلی استفاده می شود و در محیط هایی که امروزه به آنها مدرن می گوییم از چوب های طبیعی و مصنوعی استفاده می شود. گرمایی که چوب به محیط می دهد باعث علاقه به استفاده ی بیشتر از آن شده است. در گذشته از چوب برای دکوراسیون سنتی و کلاسیک استفاده می شد ولی امروزه با استفاده از سبک مدرن و مینیمالیست در محیط استفاده می کنند. امروزه علاقه به استفاده از چوب به جای کاشی و سرامیک و پی وی سی بیشتر شده است.

·         می توان با طراحی در فضای مورد نظر ، روح چوب را یه محیط اضافه کرد که حسی دلنشین را به کاربر القا میکند. از المان های کوچکی مثل سبدهای حصیری ، ظرف های حصیری ، جا شمعی ، ساعت ، گلدان و … گرفته تا طراحی و اجرای دکوری جذاب ، استفاده از چوب در کف و دیوار و هر آنچه محیط را جذاب تر کند.

هزینه مشاوره و طراحی و اجرا به صورت توافقی می باشد.


سفارش دکورهای چوبی


شما سفارش دکورهای چوبی را انتخاب کرده‌اید. لطفاً اطلاعات زیر را با دقت تکمیل کنید. این اطلاعات کمک می‌کند که متخصصان ما برآورد دقیق‌تری از پروژه و هزینه‌های آن داشته باشند.

مرحله اول : انتخاب نوع طرح درخواستی (ضروری)

مرحله دوم : انتخاب ابعاد دکورهای چوبی (ضروری)

مرحله سوم : انتخاب طرح درخواستی (ضروری)