/ سرویس آسانسور

سرویس آسانسور


سرویس و تعمیر آسانسور مانند سایر سیستم‌های مکانیکی از آن کارهایی است که باید به صورت دوره‌ای انجام شود تا در صورت وجود خرابی‌های پنهان، بتوان آنها را پیدا و نسبت به تعمیرشان اقدام کرد. عملکرد صحیح آسانسور تحت تاثیر عوامل مختلفی از قبیل میزان ترافیک، عمر ساختمان، تعداد توقف و نوع استفاده است. در تعمیر آسانسور باید از سلامت سیم بکسل آسانسور و وزنه‌ی متصل به آن، قرقره‌های کششی موتور و هرزگرد اطمینان حاصل کرد و عملکرد درست سیستم ترمز و پاراشوت آسانسور را مورد بازبینی قرار داد. اگر پاراشوت یا گاورنر آسانسور ایراد داشته باشند، باید به سرعت تعویض شوند؛ زیرا به صورت مستقیم با امنیت آسانسور و افراد سروکار دارند. چک کردن گیربکس و موتور آسانسور هم اهمیت بسیار زیادی دارد و عدم توجه به گیربکس، می‌تواند تکان‌های شدیدی را در زمان شروع حرکت و توقف در کابین ایجاد کند.

وجود رابطه‌ی مستقیم بین عملکرد درست آسانسور و سلامت افراد باعث می‌شود تا کار سرویس و تعمیر آسانسور اهمیت فراوانی پیدا کند. آسانسوری که برای یک آپارتمان مسکونی نصب می‌شود، متفاوت از یک آسانسور بیمارستانی یا آسانسور اداری است و از نظر تعداد دفعات نیاز به سرویس بین این آسانسورها تفاوت‌هایی وجود دارد؛ اما معمولا هر ماه یک‌بار باید سلامتی آسانسور و قطعات آن را چک کرد. با تعمیر آسانسور می‌توانید گام‌های مطمئنی برای افزایش عمر، بهبود کیفیت، جلوگیری از آسیب‌های مالی و جانی احتمالی بردارید. در زمان تعمیر آسانسور، خدماتی مانند تعمیر و نگهداری دوره‌ای و رفع ایرادات موردی انجام می‌شوند. به هر حال آسانسور یکی از ملزومات ساختمان‌ها است و علاوه بر نصب صحیح و اصولی، باید نسبت به سرویس‌های دوره‌ای و نگهداری از آن هم همت کرد.

الف) هزینه تعمیر و نگهداری آسانسور در حالت عادی بر اساس تعداد توقف (طبقه) محاسبه می‌شود. برای محاسبه‌ی قیمت این کار می‌توانید تعداد طبقات را در هزینه‌ی تعمیر به ازای هر توقف ضرب کنید.

ب) هزینه تعمیر و نگهداری آسانسور پس از بررسی تعداد توقف، میزان ترافیک رفت و آمد، سن ساختمان و عمر آسانسور تعیین می‌شود.

پ) قیمت‌های اعلام شده تنها اجرت انجام کار هستند و هزینه‌ی خرید متریال و لوازم به صورت جداگانه محاسبه می‌شود. می‌توانید خودتان تمام لوازم یدکی را تهیه کنید یا از متخصص بخواهید این کار را برایتان انجام دهد.

  • سرویس آسانسور با درب تمام اتوماتیک و  نیمه اتوماتیک ساختمان مسکونی زیر 12 طبقه:  تا 80 تا 50هزار تومان 
  • سرویس آسانسور با درب تمام اتوماتیک و نیمه اتوماتیک ساختمان مسکونی بالای 12 طبقه:80 تا 100 هزار تومان 
  • سرویس آسانسوربا درب تمام اتوماتیک  و نیمه اتوماتیک واحد غیر مسکونی:100تا 120هزار تومان
  • مبالغ عنوان شده تقریبی هستند و بر مبنای تشخیص کارشناس مربوطه بعد از رویت مشخص می گردد. 

سفارش سرویس آسانسور


شما سفارش سرویس آسانسور را انتخاب کرده‌اید. لطفاً اطلاعات زیر را با دقت تکمیل کنید. این اطلاعات کمک می‌کند که متخصصان ما برآورد دقیق‌تری از پروژه و هزینه‌های آن داشته باشند.

مرحله اول : نوع سرویس مورد نیاز (ضروری)

مرحله دوم : انتخاب نوع آسانسور

مرحله سوم : تعداد توقف آسانسور (ضروری)

مرحله چهارم : کاربری ساختمان (ضروری)