/ کارواش نانو

کارواش نانو


کارواش نانو یکی از انواع جدید کارواش در ایران است. در این نوع کارواش، از مواد نانو برای شستن ماشین استفاده می‌شود و نیازی به استفاده از آب ندارد؛ به همین دلیل، گاهی از اصطلاح کارواش بدون آب هم برای اشاره به کارواش نانو استفاده می‌کنند. مواد نانویی که برای شستشو استفاده می‌شوند، یک لایه‌ی محافظ را روی بدنه خودرو تشکیل می‌دهند و باعث می‌شوند تا ماشین شما دیرتر کثیف شود. این نوع از کارواش عملا نیازی به دستگاه‌های خاص ندارد و همه چیز در آن با استفاده از اسپری مواد نانو و چند تکه دستمال نانوفایبر انجام می‌شود.
شما با انتخاب کارواش نانو نشان می‌دهید که به محیط زیست و نسل آینده هم توجه دارید و حاضر نیستید آب پاکیزه را برای شستشوی ماشین هدر دهید. با استفاده از این نوع کارواش، هم ماشین‌تان را تمیز می‌کنید و هم سهمی در حفاظت از منابع طبیعی خواهید داشت. عدم نیاز کارواش نانو به آب باعث می‌شود تا در فضای پارکینگ هم بتوانید این سرویس را دریافت کنید. می‌توان کارواش نانو را یک کارواش سیار دانست که در آن، همه‌‌ی تجهیزات توسط یک خودرو یا موتورسیکلت به محل موردنظر حمل می‌شوند. متخصصان کارواش نانو در ورکاپ برای شستشوی ماشین پیش شما می‌آیند و در محل دلخواه‌تان، این کار را انجام می‌دهند.
از مزایای کارواش نانو این است که نیاز به بیرون آوردن ماشین در ترافیک شهری را حذف می‌کند و حتی دیگر نیاز نیست در صف کارواش منتظر بمانید. قیمت‌های در نظر گرفته شده برای کارواش نانو واقعا منصفانه هستند و نیاز به پرداخت اجباری انعام هم در آن وجود ندارد. کارواش نانو از همه نظر به‌صرفه است.

الف) هزینه‌ کارواش نانو برای تمام خودروهای سواری (سدان و هاچ بک) اعم از ایرانی و خارجی یکسان است.
ب) هزینه کارواش نانو برای تمام خودروهای شاسی بلند، نیمه شاسی و کراس اور یکسان است.
پ) مواردی که خارج از سرویس روتین کاروش نانوی ورکاپ هستند و هزینه‌ی انجام آنها به صورت جداگانه دریافت می‌شود:

  • موتورشویی
  • زیرشویی
  • پولیش و واکس بدنه
  • رفع چسب و مواد زاید به جا مانده روی شیشه‌ها

ت) قیمت‌ها بر اساس نرخنامه‌ی سال ۱۳۹۷ محاسبه شده‌اند.

  • روشویی خودروی سواری (سدان و هاچ بک): ۲۰ هزار تومان
  • شستشوی کامل خودروی سواری (سدان و هاچ بک): ۳۰ هزار تومان
  • روشویی خودروی شاسی بلند: ۳۰ هزار تومان
  • شستشوی کامل خودروی شاسی بلند: ۴۰ هزار تومان
  • هزینه‌ی خدمات اضافه به صورت توافقی محاسبه می‌شود

سفارش کارواش نانو


شما سفارش کارواش نانو را انتخاب کرده‌اید. لطفاً اطلاعات زیر را با دقت تکمیل کنید. این اطلاعات کمک می‌کند که متخصصان ما برآورد دقیق‌تری از پروژه و هزینه‌های آن داشته باشند.

مرحله اول : انتخاب نوع خدمت مورد نیاز (ضروری)

مرحله دوم : خدمت مورد نیاز (ضروری)

مرحله سوم : توضیحات